Yalnız Bilişim ve Teknoloji

Neden Biz

99.9% Uptime Garantisi

Yüksek hızlı internet ve TIER III veri merkezinin sunduğu yedekli elektrik altyapısı sayesinde yüksek uptime oranlarıyla %99.9 kesintisiz sunucu hizmeti sunmaktayız. Bu sayede aksama yaşamadan tam performansla işinize devam edebilirsiniz.

%100 Orjinal Lisans

Kullandığımız tüm altyapı ekipmanlarını, donanım ve yazılım ürünlerini yetkili distiribütör ya da direkt üreticileri üzerinden temin ederek hizmetlerimizin %100 orijinal ve lisanslı olduğunu garanti ediyoruz.

7 / 24 Destek

Hosting ve Diğer hizmetleriniz ile ilgili her konuda 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz. Ortalama 45 dakika cevap süresi ile hızlı ve kaliteli destek ile tanışın.

Fiyatlandırmalarımız

Premium Hosting

pricing image
Nvme Disk Alanı
Cpu
Ram
I/O Limiti
Web sitesi adedi
Subdomain Adedi
Veri Trafiği
E posta
Litespeed
Litespeed Cache
Özel İp
MySQL
E-posta Başı Kota
Yedekleme
Ücretsiz SSL
Platform
İnodes
Aylık Ziyaretçi
Saatlik E Posta

WordPress Hostinglerimizde

Ortak Özellikler

Nvme M2 SSD

Sunucularımız FULL Nvme M2 SSD altyapısı üzerine kuruludur.

LiteSpeed Web Server

Sunucularımızda Litespeed Web Server Kullanılmaktadır.

cPanel/Plesk

Alan adlarınızı windows yada linux platform içerisinde barındırabilirsiniz.

PHP Selector

5.4'den 8.2'ye Kadar Desteklenmektedir.

Cloudlinux

Sunucularımızda Cloudlinux Alt yapısı Kullanılmaktadır.

Kurulum

Ödeme sonrası anında hosting kurulumu gerçekleştirilir ve bilgileriniz mail olarak iletilir.

WordPress ile %100 Uyumlu Hosting Hizmeti

Dünya’nın en çok tercih edilen içerik yönetim sistemi olan WordPress ile hayata geçirmeyi planladığınız web site projeleri için, %100 uyumlu olan WordPress Hosting paketlerimiz ile ihtiyacınız olan en iyi ve hızlı hosting deneyimini sunuyoruz.

WordPress Hosting paketlerimiz; web sitelerinize yüksek hız ve performansı sağlamak için Nvme m2. SSD'nin gücünden yararlanır, üstelik kalite ve performans’ı en uygun fiyatlarla sunar.

WordPress sitenizi kimseye ihtiyaç duymadan tek tıkla kurun, özel geliştirilen JetPress yönetim arayüzü ile tüm sitelerinizi tek noktadan yönetin ve
güncelleyin

info-img-1 icon-1 icon-2 icon-3 icon-4

WordPress ile %100 Uyumlu Hosting

Sunduğumuz WordPress hosting paketleri WordPress altyapısıyla oluşturacağınız tüm web siteleriyle %100 uyumludur. Yapmanız gereken tek şey; WordPress hosting panelinden yeni bir wordpress kurulumu oluşturmak ve sitenizi sıfırdan kurmak. Dilerseniz farklı bir firmada halihazırda bulunan web sitenizi Yalnız Bilişim‘deki mevcut wordpress hosting alanına taşımak. Üstelik dilerseniz taşıma işlemlerini sizin için ücretsiz yapıyoruz.

WordPress Hosting: Web Siteniz İçin Neden Kullanmalısınız?

WordPress Hosting, WordPress web siteleri için optimize edilmiş bir hosting türüdür. Bu hosting türü, sitenizin performansını, güvenliğini ve önbelleğini sunucu seviyesinde optimize etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle, WordPress Hosting kullanan bir web sitesi, normal bir hosting paketinden daha hızlı yüklenir ve daha yüksek bir performans sunar.

WordPress Hosting, ayrıca birçok eklentiye ihtiyaç duymaz. Normal bir hosting paketi, önbellekleme, güvenlik ve performans iyileştirmeleri için bir dizi eklenti yüklemenizi gerektirebilir. Ancak WordPress Hosting, bu özellikleri sunucu seviyesinde sağlar, bu nedenle ek bir eklenti kurmanıza gerek kalmaz.

30 Gün Koşulsuz Para İade

Kalitemize güveniyoruz. Yalnız Bİlişim ve Teknoloji 'den alacağınız tüm Hosting Paketlerinde koşulsuz şartsız 30 gün para iade garantisi.

%100 Orjinal Lisans

Kullandığımız donanım ve yazılım ürünlerini yetkili distiribütör ya da direkt üreticileri üzerinden temin ederek hizmetlerimizin %100 orijinal ve lisanslı olduğunu garanti ediyoruz.