Yalnız Bilişim ve Teknoloji

Misyonumuz

İnternetin gelişen ortamında size ihtiyaçlarınızı, isteklerinizi ve hedeflerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir zemin hazırlamak, başarınıza giden yolda iyi niyetli ve profesyonel bir yaklaşım sergilemek, güveninizi ve memnuniyetinizi her zaman menfaatlerimizin üstünde tutmak, yaşanabilecek sorunları oluşmadan önleyici yaklaşımlar geliştirmek, sahip olduğumuz en değerli şeyin inancımız ve isteğimiz olduğunu bilmek, sürekli gelişime ve yeniliğe açık olup bunu sizlerle paylaşmak, birlikteliğin ve paylaşımın gücüne inanarak size çözümlerinizde ortak olmaya çalışmaktır.

Vizyonumuz

Bilişim sektöründe uygun teknolojiler ve maliyetler ile kaliteli çözümler sunan Yalnız Bilişim ve Teknoloji’in vizyonu, “Sektördeki teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan iş ortaklarının her zaman ve birinci derecede tercih ettiği, alanında lider bir firma olmak” tır.

Biz Kimiz ve Ne Yaparız?
Yalnız Bilişim ve Teknoloji olarak Ankara merkez ofisimiz üzerinden sitelerinizi, ürünlerinizle ve hizmetlerinizle ilgili yayınlarınızı tüm Dünya’ya ulaştırırız.

Değerlerimiz
Sunucularında bulunan binlerce site sahipleri yüksek ve güncel teknolojik ekipmanlarla konfigure edilmiş, hızlı ve güvenli makinelerle konforlu internet yayıncılığı deneyimini yaşamaktadır.

Kalite
Yalnız Bilişim ve Teknoloji, sunucu bilgisayarlar, donanımlar ve yazılımlarda olduğu gibi iletişim ve destek konusunda da kalite odaklı hizmet anlayışını benimser ve bu doğrultuda hizmet yürütür.

Performans
Yalnız Bilişim ve Teknoloji, sunucularında sitelerinizin performansı için gerekli olan yazılımlar ve tabii ki yüksek teknolojik makine ve ekipmanlar kullanılır.

İlke ve Değerler
Yalnız Bilişim ve Teknoloji, müşterilerinin bilgilerini üçüncü şahıslara ve her türlü olumsuz girişimlere karşı korumaya, güvenli ve huzurlu bir toplumsal yaşam için internetin de etik değerler ve hukuk çerçevesinde gelişmesine aracılık eder. Hiçbir maddi veya manevi beklenti için etik ilkeler ve hukuki çerçeveden ödün vermez.

Güvenlik
Yalnız Bilişim ve Teknoloji, gerek yazılımsal ve donanımsal güvenlik tedbirleri gerekse de güvenlikte spesifik yöntemlerle sitelerin ve sunucuların güvenliğinde hiçbir boşluğa meydan vermez. Siteniz ve kurumsal bilgileriniz emin ellerdedir.

Uptime
Yalnız Bilişim ve Teknoloji, barındırdığı web siteleri ve sunucular için %99,7 uptime garantisi taahhüt eder. Her müşterimizin aldığı hizmet bu garanti kapsamındadır. 

30 Gün Koşulsuz Para İade

Kalitemize güveniyoruz. Yalnız Bİlişim ve Teknoloji 'den alacağınız tüm Hosting Paketlerinde koşulsuz şartsız 30 gün para iade garantisi.

%100 Orjinal Lisans

Kullandığımız donanım ve yazılım ürünlerini yetkili distiribütör ya da direkt üreticileri üzerinden temin ederek hizmetlerimizin %100 orijinal ve lisanslı olduğunu garanti ediyoruz.